×
 • Ürünler
 • HAKKIMIZDA

  http://www.izmirgunesenerjileri.com

  ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

  HAFTA İÇİ

  Sabah : 08:00

  Akşam : 23:00

  HAFTA SONU 

  Cumartesi : 08:00-23:00

  Pazar : 08:00-23:00

  Hakkımızda

  İzmir Güneş  Enerjileri,ülkemizde ve tüm dünyada gelişmeye başlayan güneş enerjisi potansiyelinin daha verimli ve yaygın bir şekilde kullanılması amacıyla enerji sektöründe  faaliyet göstermektedir.

  İzmir güneş paneli

  Uluslararası normlara uygun standartlarda üretilen güneş  panellerimiz,IEC ve EN sertifikalarına sahip olup,ISO,OHSAS ve CE belgelerine sahiptir.

  Hızla tükenmekte olan konvansiyonel enerji kaynakları ve bu kaynakların kullanılması  sonucunda ortaya çıkan çevre sorunları  yenilenebilir enerjinin önemini artırmaktadır.

  İzmir Güneş  Enerjileri olarak,her bireyin yaşam kalitesini birincil dereceden etkileyen bu durumun farkında olup,ülkemizin güneş  ve diğer yenilenebilir enerji potansiyelini artırmaya çalışmaktayız.

  Bu kapsamda;İzmir Güneş  Enerjileri olarak müşterilerimize güneş  paneli,jel akü,inverter ve benzer ürünleri minimum maliyet/optimum kalite ile tedarik etmek hedefimizdir.

   

  Vizyonumuz

  Faaliyet gösterdiğimiz enerji sektöründe en iyi ve en yeniyi müşterilerimiz,tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla buluşturarak;saygınlığı,güvenilirliği ve yüksek kalite standartlarıyla rakiplerinin örnek aldığı  lider bir  firma olmak.

  İzmir Güneş Enerijisi Güneş Enerjisi İzmir

   

  Misyonumuz

  Misyonumuz,tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip müşterilerimize  yenilikçi çözümler sunarak,kaliteden asla ödün vermeden müşteri  memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak.

  En uygun fiyat ve kalite dengesini koruyarak,tüm müşterilerimize güneş  paneli ve diğer yenilenebilir enerji ürünlerini  en uygun şartlarda  tedarik edebilmektir.